Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için 6698 sayılı KVKK kanunu kapsamında hazırlanan Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.
Reddet - Kabul Et
  • Hacıeyüplü Mah. 3199 Sokak No : 4 Merkezefendi / DENİZLİ
    Adres kodu : 1233435435
  • +90 258 372 25 72
  • tekstil@bulsan.com
  • Türkçe
  • English

Evinizin Yeni Yüzü...

Bulsan Şirketler Grubu 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi ,siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.
Kurulduğu günden itibaren tekstil üretim konusunda dokumadan başlayıp ,kumaş boyama ve konfeksiyon üretiminde kalite politikasından taviz vermeyen uzman kadroya sahip olan şirketimiz; kumaş,konfeksiyon ,boyama ve ev tekstil ürünleriyle hizmet vermektedir.

Ev tekstil ürünlerimiz her zevke hitap eden model ve renkleriyle modern ve estetik tasarımlara sahiptir. uzman kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında yaygın Pazarlama ağı ve satış sonrası hizmetiyle her geçen gün büyümekte olan firmalarımız sektörlerinde vazgeçilmez bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Modern hizmet anlayışımız , güçlü ve kaliteli üretim tesisimiz, konusunda deneyimli elemanlarımız , yenilikçi araştırmacı çalışmalarımız , başarımızın en önemli payıdır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı olmayı her zaman birinci planda tutmaktadır.Firmamız faaliyetlerini kalite istikrar ve güven prensiplerinden taviz vermeden sürdürmektedir.